RAPORLAR & DOKÜMANLAR

Influencer Kılavuzu

Sosyal Medya Etkileyicileri Tarafından Yapılan Ticari Reklam ve Haksız Ticari Uygulamalar Hakkında Kılavuz

Influencer Adex Raporları

Haftalık ve Aylık Raporlar

Dijitalin içerisinde en yüksek büyüme oranlarından birine sahip olan ve Dijital medya yatirimlarinin %72’sini oluşturan Mobil Reklam Yatırımları, 2020'nin ilk 6 ayında 2,5 milyar TL seviyesine ulaştı.

W-Tech webinarı için derlediğimiz raporu inceleyerek Türkiye ve Dünya'da sektör kırılımları da dahil bir çok veriye ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

App Annie ile birlikte ortaya çıkardığımız Mart sonuna dair Covid-19 Türkiye Uygulama Özet verilerini belgeyi indirerek inceleyebilirsiniz.

Covid-19 Pazarlamacı Destek Merkezi Basın Bülteni

MMA, Güncel Küresel Krizde Pazarlamacılara Yardımcı Olmak için Pazarlama, Medya ve Teknoloji Endüstrisinin Merkezi Kaynağı Covid-19 Pazarlamacı Destek Merkezi'ni Başlattı.

Covid-19'un Mobil ve Dijital Dünyaya Etkisi Raporu

Covid-19 salgınının, hepimizin hayatını değiştirdiği bir gerçek. Sosyal izolasyon ve karantina uygulamalarının arttığı bu dönemde mobil ve dijital dünyanın değişen trendleri bu raporda bulabilirsiniz.

Türkiye’de 2019 yılı verilerine göre toplam medya yatırımları 11.05 milyar TL olarak gerçekleşti. Reklam Yatırımları alanında son 6 ayda en hızlı büyüyen mecralardan biri %35,6 ile Mobil medya oldu.

Türkiye’de 2019 yılının ilk 6 aylık verilerine göre toplam medya yatırımları 4,3 milyar TL olarak gerçekleşti. Reklam Yatırımları alanında ilk 6 ayda en hızlı büyüyen mecra %28,7 ile Mobil medya oldu.

MOBİL REKLAM HARCAMALARI BİR BUÇUK MİLYAR TL’Yİ AŞTI

MMA Türkiye 2018 Mobil Reklam Harcama Araştırma raporu verilerini açıkladı.
Kantar Media iş birliğinde gerçekleştirilen MMA Türkiye araştırmasına göre, 2018 mobil reklam yatırımları 1 milyar 503 milyon TL olarak gerçekleşti.

1 / 1

Please reload