top of page

DMEXCO - Digital Marketing Exposition & Conference / 13-14 Eylül, 2017


Yeni işbirlikleri, iletişimde olan dünyalar, değişen bakış açıları, bilinen zorluklar ve ilgi çekici çözümlerle birlikte dijital iş hayatında oluşan yeni fırsatlar. 2017 dmexco konferansında önümüzdeki bir kaç yıl içinde dijital ekonomiyi döndürecek kilit trendler ve olaylar işlenecek.

250 saati geçen oturumlarda 570’den fazla konuşmacı değerli öngörüler sunup, bakış açılarıyla düşünmeye yöneltirken, yaratıcılık ile inovasyonu teşvik edecekler. 2017 dmexco programını bu linkte bulabilirsiniz: http://dmexco.com/conference_program/

Bu yılın dmexco programında katılımcıları yoğun bir uzmanlık ile birlikte pazarlama, medya ve teknoloji dünyasından önemli isimler bekliyor.

“Dönüşüm Çağını Aydınlatmak” olarak belirlenen konferans temasına bağlı olarak günümüzün en önemli kişi ve markaları ile global dijital ekonominin heyecan verici yeni oyuncuları yeni trendleri ve gelişmeleri aktarırken günümüz ve gelecekteki dijital iş dünyasını tüm detaylarıyla gözler önüne serecekler.

Dünyanın en büyük reklamcıları, en ilham verici teknoloji firmaları, en ilginç yayıncıları, en inovatif ajansları sunumlarında en önemli inovasyonları, stratejileri ve yakın gelecekten beklentileri aktaracaklar. Programda yer konuşmacılardan bazıları şu şekilde: Sheryl Sandberg (Facebook), Marc Pritchard (Procter & Gamble), Bob Lord (IBM), Bob Greenberg (R/GA), Neil Mohan (Google), Alison Lewis (Johnson & Johnson), Susan Schramm (McDonalds), Tim Kendall (Pinterest), Marc Mathieu (Samsung) and B. Bonin Bough.


bottom of page