top of page

SMARTIES NEXT! '23 CONFERENCE: Yaratıcılığın ve Yenilikçiliğin Şekillendiği Geleceğe Adım!


MMA TÜRKİYE tarafından düzenlenen pazarlama dünyasınınönde gelen isimleriyle katılımcıları bir araya getiren SMARTIES NEXT! Konferansı, 11 Aralık 2023 tarihinde Swissotel The Bosphorus’da...


Dünyadan ve Türkiye’den önemli konuşmacıların yer alacağı SMARTIES NEXT! Konferansı'nda bu yılın teması: SHAPE THE Future of Marketing: NEXT! Aynı günün gecesinde ise yenilikçi, yaratıcı, başarılı modern pazarlama kampanyalarının ve projelerinin taçlandığı SMARTIES AWARDS TÜRKİYE '23 sahiplerini bulacak.


SMARTIES NEXT! Konferansı'nda her yıl olduğu gibi bu yıl da yerel ve uluslararası konuşmacılar, ilham veren paneller, şaşırtıcı konular, özel etkinlik ve farklı deneyim alanları ve geleceğin pazarlamasını yönlendirecek keynote speakerlar katılımcıları bekliyor.


Ana teması SHAPE THE FUTURE OF MARKETING: NEXT! olan konferansta konuşulacak konu başlıklarından bazıları şöyle:

  • Yapay Zeka’nın Getirdikleri ve Pazarlama,

  • Perakende Medya Ağları (Retail Media) ve Uygulamaları,

  • Veri Odaklı Pazarlama ve Geleceği,

  • Alışveriş Deneyimindeki Yenilikler,

  • Finans Dünyasındaki Yeni Pratikler,

  • Yeni Nesil Tüketici Beklentileri,

  • Yaratıcılıktaki Değişim: Teknoloji ve Yaratıcılık İlişkisi,

  • Yeni Teknolojiler ve Web 3.0’ın Hayatımıza Getirdikleri,

Konuşmacılar arasında Sony Müzik Başkan Yardımcısı Sony Music VP’si Lars Bendix Düysen, Snap Inc. DACH Managing Director’u Goetz Thrillhaas, Unilever Nutrition DACH GM’i Jochanan Senf ve HyperIn Inc. Kurucusu Markus Porvari gibi pazarlama sektöründen dünyaca tanınan isimler yer alıyor.


MMA MENAT Bölge Direktörü Melis Ertem, "Teknolojinin benimsenmesiyle desteklenen pazarlama dünyası hızlı bir şekilde gelişiyor, dönüşüyor. Bu dönüşüm yapay zekanın, her geçen gün, hemen her alanda hayatımıza daha çok dahil olmasıyla büyük hız kazandı. Değişen zamana ayak uydurmak, pazarlamanın geleceğini öngörebilmek ve şekillendirebilmek için dünyadaki en iyi örnekler SMARTIES NEXT! Konferansı’nda konuşulacak. Konuşmaların odağında yapay zekanın pazarlama dünyasına etkisi olacak. Biz de sektörün iyilerini bir araya getirmek için çalışıyoruz” dedi. Bu muhteşem etkinlikte yer almak ve pazarlama dünyasının geleceğine doğru atılan adımlara şahit olmak için 11 Aralık 2023 tarihini şimdiden takviminize işaretleyin!bottom of page