top of page
MMA TURKIYE Logo White.png

MMA Türkiye Üyelik Formu

MMA Türkiye Üyelik Formunu doldurduğunuz için teşekkür ederiz. Sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.

Business Conference

MMA TÜRKİYE ÜYELERİMİZ

Üyelik Avantajları

MMA Etkinlikler

events.jpg

Yeni ilişkiler geliştirmek ve var olanları beslemek (katılmak), sektöre katkınızın tanınması (konuşmak), yeteneklerinizi göstermek (sponsor) ve kuruluşunuza farkındalık oluşturmak için (hem fiziksel hem de sanal) etkinliklerimizden yararlabilirsiniz.

MMA Eğitim

education.jpg

-Forumlarımıza, Web Seminerlerimize, çalıştaylarımıza ve sertifika programımıza erişebilir veya MMA ile birlikte çalışarak sektörü temel bilgiler konusunda bilgilendirebilirsiniz.

-MMA Komiteleri aracılığıyla gizlilik, reklam dağıtımı, reklam ölçümü ve mobil pazarlamanın en iyi uygulamalarına ilişkin yönergelerin geliştirilmesine ve yürütülmesinde rol alabilirsiniz.

MMA Araştırma

covid19-report-cover.jpg

Vaka çalışmaları, teknik incelemeler, web seminerleri, MMA Smartbrief ve Uluslararası Mobil Pazarlama Dergisi'ne erişebilir, MMA'yı editoryal yayın alanı olarak kullanabilir veya sosyal medya kanallarımız aracılığıyla vaka çalışmalarını yükleyerek kendi marka hikayesini paylaşabilirsiniz.

 

-Eğitim makaleleri, gerçek dünya vaka çalışmaları ve teknik incelemeler ile sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

MMA İş Ağı

network_edited.jpg

-Mobil pazarlamanın tüm yelpazesini temsil eden binlerce birey dahil 800'den fazla üye şirketle işbirliği yapabilirsiniz.

-MMA tarafından düzenlenen forumlar da dahil olmak üzere dünya çapında sayısız etkinlikte dünyanın dört bir yanından gelen uzmanlarla tanışabilirsiniz.

-Avrupa, Orta Doğu ve Afrika, Asya, Latin Amerika ve ABD'de mobil pazarlama ile ilgili perspektifler paylaşabilirsiniz.

bottom of page