Yönetim Kurulu Eş Başkanı

İstanbul Erkek Lisesi’nin ardından Boğazici Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Handem Çelenkler, 2007 yılında Unilever’e katıldı. Önce Deodorant sonrasında ise Saç Bakım Kategorisi Marka Müdürü olarak çalışan Çelenkler, 2 yıla yakın bir süre Omo markasının NAMET (Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Türkiye) bölgesi için Marka Müdürlüğünü yürüttü. 2012’de Unilever Türkiye Kişisel Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörü olarak görev alan Handem Çelenkler; saç bakım, deodorant, cilt bakım & cilt temizliği ve ağız bakımdan oluşan 5 farklı kategori ve bu kategoriler altında yer alan Elidor, Dove, Clear, Signal, Rexona, Axe gibi 9 markanın pazarlama sorumluluğunu 4 yıl boyunca yürüttükten sonra 2016 sonu itibariyle Çamaşır Bakım Ürünleri Pazarlama Direktörü olarak yeni görevini sürdürmektedir.

Yönetim Kurulu Eş Başkanı

1980 yılında İstanbul’da doğan Erdem TOLON, 1998 senesinde Eyüboğlu Koleji Matematik bölümünden mezun olduktan sonra 2002 senesinde Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü ve 2002-2004 yılları arasında Norwegian School Of Economics Üniversitesi’nde işletme alanında yüksek lisansını tamamladı. 

Üniversite yıllarında Arthur & Andersen, Bileşim International ve Kale Dekor firmalarında iş deneyimi elde ettikten sonra Norveç’te yüksek lisansına devam ederken Kale Eksport firmasında Norveç satış sorumlusu olarak görev yaptı. 

2004 senesinde UPS (United Parcel Service) pazarlama ve satış departmanında görev aldıktan sonra en son Genel Müdür olarak çalıştığı Nielsen Media Research firmasına 2005 senesinde dahil oldu. 

13 yılı aşkın bir zamandır Nielsen’de kariyerine devam eden Tolon; Aralık 2018 itibari ile Kantar Media Genel Müdür Yardımcısı olarak kariyerine devam etmektedir. Televizyon, Basın, Radyo, Sinema, Outdoor, Mobil ve Internet mecralarında medya araştırmaları ve reklam ölçümleri ile ilgili çalışmalarını sürdürmekte olan Erdem Tolon,  aynı zamanda Bilgi Üniversitesi’nde Spor Araştırmaları konusunda öğretim kadrosunda yer almaktadır. 

Onursal Başkan

Işık İlhan / SVP, Dijital Bankacılık Tüzel Müşteri Çözümleri, Garanti

Işık İlhan IVR, ATM, online bankacılık ve mobil uygulamaları da kapsayan tüm dijital kanallarda strataji, iş geliştirme, pazarlama ve iletişim konularında 14 yıldan fazla tecrübeye sahip bir sektör profesyoneli olup, 2012 yılından beri Garanti Bankası’nın yeni nesil mobil çözümlerine odaklanmış bir şekilde Direkt Bankacılık Yöneticisi olarak görev almaktadır.  

Please reload

 
 
 

AD VENTURE

YÖNETİCİ ORTAK

APP SAMURAI

İŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ

DEMİRÖREN MEDYA

REKLAM GRUP BAŞKANI

DOĞUŞ MÜŞTERİ SİSTEMLERİ

MEDYA PLANLAMA & SATINALMA YÖNETİCİSİ

GOOGLE

AJANS İLİŞKİLERİ YÖNETİCİSİ

GROUPM

DİJİTAL DİREKTÖR

MEDIACOM

DIGITAL MEDIA DIRECTOR

YAPI KREDİ BANKASI

MARKA YÖNETİMİ MÜDÜRÜ

NETMARBLE

COO

Please reload

360+ MEDIA INTERACTIVE

KURUCU CEO

AKBANK

VP, DİJİTAL PAZARLAMA & SATIŞ

GAMELOFT

ÜLKE MÜDÜRÜ, TÜRKİYE

İŞ BANKASI

PERAKENDE BANKACILIK VE PAZ. BÖLÜM YÖNETİCİSİ

MINDSHARE

HEAD OF INTERACTION

NEODIGITAL

YÖNETİCİ ORTAK

ONEDIO

REKLAM SATIŞ GENEL MD. YRD. 

STARCOM

GENEL MÜDÜR YRD.

UNILEVER

Marketing Director

Please reload

ADCOLONY